Leden 2010

Ben Cristovao

29. ledna 2010 v 13:40 | Rézinka |  Superstar
Protože vím, kolik z vás fandilo Benovi, tak sem dám jeho fotky ;) Doufám, že se vám budou líbitRozhovor s Monikou Bagárovou

5. ledna 2010 v 17:21 | Rézinka |  Superstar
Na Monču jsem si sehnala mail a chvíli jsme si psaly, je to moc milá holka =) pak mě napadlo udělat s ní rozhovor, a je to tady rozhovor s Monikou Bagárovou jen a jen pro vás ;) =)

Takže tady jsou ty otázky:

Jak dlouho ses učila text písničky? - Měla jsem na to jen týden, myslím si že nějaké jsem se naučila za 3 dny, a pak zbívající dny, jsem si ladila melodii písničky.

Jak ti superstar změnila život? - Nějak zajímavě ne, jen jsem si vzala ponaučení a mám nové přátele.

Kdyby jsi věděla jak bude probíhat superstar, šla by jsi tam znovu? - Myslím že už ne, ale jsem ráda že jsem do SuperStar šla. A učitě vám všem by jsem radila, do té SuperStar jít, valím tam pořádný Respekt ..a to vám dodá hodně.

Po kom se ti bude nejvíc stýskat? - Ze SuperStar? Asi po Honzovi ..nevím, byl to velmi dobrý kamarád. A asi po porotě, někdy byli velmi vtipní a to se mi na nich moc líbilo.

Co máš v plánu po gymnáziu? - Ještš vůbec nevím, teď se hlavně soustředím na svou pěveckou kariéru.

Kdy se chystáš vydat CD? - Jé je, vůbec nevím ....ale za rok by už jsem měla mít vydané aspoň to jedno cédo.

Kolik ti tak za den příjde mailů? - Ani se neptej, strašně moc, ale mám svého počítačového pomoníka, kterej mi pomáhá odepisovat, vždy mu řeknu, co má odepsat.

Kdo z porotců ti byl nejvíce sympatický? - Asi Dara Rolins a Ondřej Hejma ...=)

Jak jsi zvládala ten přechod ze superstar do školy? - Docela dobře, všichni učitelé a kamarádi ze školy mě chválili, myslím že to snáším dobře, ale mám jednu nej kámošku ze školy ..a tak se na mě docela naštvala, protože už jsme spolu strašně moc dlouho nebyli. Ale já to vzládnu.

Tady jsou ty odpovědi, ..měj se fajn pa Monča B =))