Červen 2007

Ulice

4. června 2007 v 20:54 | Rézinka
JITKA FARSKÁ (44, znamení: Býk)
Ilona Svobodová
Zaměstnání: kosmetička
Rodinný stav: vdaná
Je to hodná, sympatická a přátelská ženská, která se řídí selským rozumem. Je přítelkyní, která dovede naslouchat a poradit. V každém je připravena vidět to dobré a věří tomu, že každý problém se dá nějak vyřešit. Nikdy by nikomu vědomě neublížila, nikoho by nepodrazila. Je zaměstnaná v kadeřnickém salonu v ulici jako kosmetička. Jejím cílem je mít šťastnou a spokojenou rodinu.


OLDŘICH FARSKÝ (44, znamení: Váhy)
Ondřej Pavelka
Je to roztomilý hochštapler a nenapravitelný sukničkář. Je spolumajitelem fitness centra a příležitostným trenérem - především krásných žen. Kromě žen má rád dobré víno a drahá auta - žádné ovšem nemá, vlastní manželku Jitku, milenku Sylvu a staršího Opela. Je tak trochu smolař a tak se mu nejednou stalo, že jeho zálety vyšly najevo, jeho manželka mu však v zájmu zachování rodiny zatím pokaždé odpustila...
Rodinné vztahy: manželka Jitka, dcery Lída a Monika
Přátelí se: soused Tomáš Jordán, společník Dan z fitness centra, milenka Sylva


BARBORA JORDÁNOVÁ (37, znamení: Kozoroh)
Tereza Brodská
Sympatická Bára má šťastné manželství a rodina je pro ni na prvním až druhém místě, stejně jako práce. Jako "ženu v domácnosti" si sama sebe neumí představit, ale o kariéru příliš nebojuje. Je ředitelkou firmy Království hraček, má skvělé organizační schopnosti, je pracovitá, dokáže se rozhodnout a o správnosti svého rozhodnutí umí přesvědčit i ostatní. Vždycky jedná zpříma - i kdyby jí to mělo přinést nepříjemnosti. Někdy je zbytečně kategorická. Má ráda, když věci plynou podle jejích představ...
Rodinné vztahy: manžel Tomáš, dvojčata Tereza a Matěj (14)
Přátelí se: Jitka Farská, Lenka Drápalová, paní Králová


TOMÁŠ JORDÁN (38, znamení: Rak)
Petr Vacek
Je inteligentní, vtipný a tolerantní chlap. Vzděláním je biolog a práce je mu koníčkem. Má rád věci jasné a srozumitelné. Příměry ze života milovaných brouků vtipně pasuje na různé životní situace. Miluje svou rodinu a dvojčata ho respektují. Při svých častých eskapádách, které patří k jejich věku, u něj vždycky najdou oporu. Nerad se rozhoduje a přes své logické uvažování se někdy v praktických věcech orientuje dost neobratně.
Rodinné vztahy: manželka Bára, dvojčata Tereza a Matěj (14)
Přátelí se: Olda Farský


LENKA DRÁPALOVÁ (29, znamení: Střelec)
MICHAELA BADINKOVÁ
Je přitažlivá, inteligentní a svobodomyslná. Působí sice samostatně, ale velmi touží po lásce. A právě její citový život s ní umí pořádně zamávat a dostat ji do problémů. Je učitelkou češtiny a výtvarné výchovy na gymplu. Má ráda lidi, pro svou přímost a obětavost je oblíbená. Příliš neuznává autority a pevný řád a umí být velmi spontánní, což jsou vlastnosti, které mnohdy přímo iritují její kolegyni, profesorku Hejlovou.
Rodinné vztahy: svobodná
Přátelí se: Bára Jordánová, Jitka Farská, profesorka Hejlová (do jisté míry)
Miluje: Petr Boháč


PETR BOHÁČ (40, znamení: Ryby)
PAVEL KŘÍŽ
Sympatický a šarmantní muž, tak trochu "rozervanec". Jeho chybou je, že se v zásadních věcech nedokáže rozhodnout a o svých rozhodnutích pak často pochybuje. U žen má úspěch, snad proto, že má v sobě něco, proč je třeba ho ochraňovat. Svou ženu nedokáže zcela opustit, což mu nebrání v tom, aby se zamiloval do někoho jiného a pak bádal, kde je podstata jeho lásky… Pracuje jako obchodní ředitel ve firmě Království hraček.
Rodinné vztahy: manželka Eva, dcera Anežka (7)
Přátelí se: Bára Jordánová
Miluje: Lenka DrápalováVÁCLAV KRÁL (65, znamení: Lev)
RADOSLAV BRZOBOHATÝ
Je příslušníkem vymírající generace gentlemanů se smyslem pro odpovědnost a pro spravedlnost. Svou osobností vzbuzuje přirozený respekt. Je majitelem a odstupujícím ředitelem firmy Království hraček, kterému zasvětil svůj život. Možná i na úkor rodinného života. Svou ženu ctí a miluje a je s ní šťastný, možná aniž by si někdy položil otázku, jestli je i ona šťastná s ním...

Rodinné vztahy: manželka Marie
Přátelí se: Bára Jordánová, Petr BoháčMARIE KRÁLOVÁ (62, znamení: Blíženci)
ALENA VRÁNOVÁ
Moudrá a vyrovnaná žena, které nechybí humor, nadhled a smysl pro ironii. Svůj život obětovala manželovi a jeho práci ve firmě. Umí ho jemně usměrnit a mohla by ho i ovládat, kdyby ovšem chtěla. Miluje ho a Král má její lásku celou, možná také proto, že nemohla mít děti. Je vzdělaná, kdysi vyučovala hře na klavír. Dovede trpělivě naslouchat ostatním a často nabídne dobrou radu. Musí se vypořádat s nebezpečnou nemocí...
Rodinné vztahy: manžel Václav
Přátelí se: Bára Jordánová, MUDr. Sláma


MIRIAM HEJLOVÁ (55, znamení: Panna)
HANA MACIUCHOVÁ
Miriam je upjatá, staromilská profesorka a zástupkyně ředitele na střední škole, ctící autoritu a řád. Je přísnou učitelkou i matkou, která si vždy zachovává odstup a málokdy projeví svoje emoce. Přesto má smysl pro suchý humor a sama občas sklouzne do komičnosti. Je zatížená na syna, byť to nedává nijak najevo. Manžel od ní odešel za okolností, o nichž nechce mluvit, od té doby projevuje přehnanou opatrnost ve vztahu k mužům.
Rodinné vztahy: rozvedená, syn Jaroslav (30)
Přátelí se: Lenka Drápalová


JAROSLAV HEJL (30, znamení: Vodnář)
Martin Hoffman
Chytrý, sympatický, ale tvrdohlavý mladý muž. Pracuje ve firmě Království hraček jako údržbář a díky své šikovnosti a obětavosti je tak trochu "holkou pro všechno". Jeho vzdor vůči přísné matce vyvrcholil odchodem ze studií. Nyní sám lituje, že nemá maturitu. Jarda se nenechá do ničeho tlačit, tím méně svojí matkou. I to, že žije stále s ní, je určitý druh pomstychtivosti, ale i pohodlnosti.
Rodinné vztahy: svobodný
Přátelí se: Hrihorije Lisečko, Bedřich Liška, Lenka Drápalová


BEDŘICH LIŠKA (37, znamení: Býk)
AdrIAN Jastraban
Je to solidní a čestný člověk, s nímž si život ošklivě pohrál. Do Království hraček přichází s nálepkou bývalého vězně. Jako stín se za ním táhne jeho provinění: nešťastnou náhodou zabil člověka, který obtěžoval jeho bývalou přítelkyni Zuzanu. Bedřich si svou povahou a čistým srdcem brzy získá své spolupracovníky, především Hrihorije, s nímž sdílí zaměstnaneckou ubytovnu.

Rodinné vztahy: svobodný (otec Dalibor Liška)
Přátelí se: Hrihorije Lisečko, Jaroslav Hejl
Miluje: ZuzanaDAGMAR POSPÍŠILOVÁ alias DIGI (24, znamení: Beran)
MICHAELA MAUREROVÁ
Je to bezprostřední, přirozená holka, která nemá ve zvyku si s něčím zbytečně lámat hlavu. Jako divoká kočka, která škrábe, ale když si ji někdo ochočí, je až dojemně věrná a snaží se zavděčit. Její charakter výrazně zformovalo dětství strávené v dětském domově. Nečeká, že se s ní život bude mazlit, nebo že něco dostane zadarmo. V kadeřnictví v ulici je nejšikovnější a nejnápaditější. Nebrání se žádné akci ani zábavě. S kluky umí pěkně zacvičit, ale k tělu si je většinou nepustí.
Rodinné vztahy: nemá rodinu, svobodná
Přátelí se: Bety, redaktorka Zejdová, Honza


ALŽBĚTA STÁRKOVÁ alias BETY (23, znamení: Ryby)
JANA BERNÁŠKOVÁ
Je to hezká, ale poněkud přecitlivělá, plachá a neprůbojná dívka. Tak trochu smolařka. Je velice pracovitá, pečlivá, spolehlivá. Teprve nedávno přijela do Prahy z menšího města, aby mohla být nezávislá a samostatná. Zatím je tu však trochu ztracená. Má potřebu pomáhat, ale je i opatrná, což někdy nejde příliš dohromady. Neměla ještě žádný opravdový vztah.
Rodinné vztahy: svobodná
Přátelí se: Digi, Honza


INGRID ŠMÍDOVÁ (30, znamení: Štír)
JANA SOVÁKOVÁ
Jde jí o peníze a o moc. V neposlední řadě o intriky samotné. Prostě ji to baví. Umí se tvářit jako neviňátko, ale myslí jí to několik kroků napřed. Je bez skrupulí a k dosažení svého cíle použije cokoliv. Sází na své ženské zbraně a na svoji inteligenci. Má ráda jen sama sebe, nerada prohrává a dokáže se i mstít. Baví ji manipulovat s lidskými osudy.
Rodinné vztahy: svobodná
Přátelí se: Jitka Farská, Lumír Nykl
Nenávidí: Sylva Mynářová


LUDMILA FARSKÁ alias lída ((21, znamení: Panna)
Jana Birgusová
Je to inteligentní, spíš introvertní dívka, která si žije tak trochu ve svém světě. Nepodléhá módním trendům, baví ji fotografování a počítač. Něčím je starší, než ve skutečnosti je. Vztah "za každou cenu" nevyhledává. Přestože má na svůj věk poměrně srovnané hodnoty, má v sobě určitou dávku naivity, která jí občas působí problémy.
Rodinné vztahy: matka Jitka, otec Olda, sestra Monika
Přátelí se: redaktorka Zejdová
Miluje: Michal Šnajdr


MONIKA FARSKÁ (18, znamení: Lev)
ANNA FIXOVÁ
Je protikladem své sestry Lídy. Je to výrazně hezká dívka, sebejistá a suverénní. Má v sobě vůli dotáhnout to někam daleko, chtěla by být mediálně známá. Není hloupá, hlouposti ale snadno dělá ve snaze dosáhnout svého. Studuje posledním rokem na gymnáziu. Ráda je středem pozornosti.
Rodinné vztahy: matka Jitka, otec Olda, sestra Lída
Přátelí se: spolužačky Johana, Sára


TEREZA JORDÁNOVÁ (14, znamení: Býk)
Patricie Solaříková
Je to milá a zajímavá holka, v jednání je zatím dost nejistá. Má silnou potřebu lásky a pochopení. Svůj svět teprve hledá. Lpí na svých jistotách a pubertu zvládá mnohem hůř než její bratr. Často trpí pocity osamělosti, vlastní nedokonalosti a z toho pramenícími komplexy.
Rodinné vztahy: matka Bára, otec Tomáš, bratr Matěj
Přátelí se: Adriana, Jeřábek
Nemá ráda: Pumrová
Miluje: Štěpán


MATĚJ JORDÁN (14, znamení: Býk)
Jakub Štáfek
Je pohodář, bere věci jak jsou a s ničím si příliš neláme hlavu. Případné průšvihy bere s nadhledem a i když na to nevypadá, v něčem je starší, než ve skutečnosti je. Přejal otcovu vášeň pro brouky, ale ve velmi praktické formě, své znalosti dokáže i zpeněžit. Probouzející se zájem o druhé pohlaví bere s přímostí sobě vlastní - základem lásky je pro něj pořád ještě kamarádství. Svou sestru má rád, přes sourozenecké špičkování ji dovede podržet.
Rodinné vztahy: matka Bára, otec Tomáš, sestra Tereza
Přátelí se: Jeřábek, Pumrová
Miluje: Adriana Pešková

Ordinace

4. června 2007 v 20:53
Kamila Váchová /32/ - Linda Rybová
Sestra v gynekologické ordinaci, krásná, milá, svědomitá. Zažije manželovu zradu a zaskočí ji velká nečekaná láska.


MUDr. Michal Šebek /35/ - Roman Zach
Pohledný lékař, zdánlivě suverénní, uvnitř zranitelný. Věčný kluk, který se bojí citové závislosti, ale láska ho promění. Jezdí na skútru a pacientky ho milují. Líbí se jim jeho úsměv i svérázný humor. Dveře ordinace otevírá s typickým "Tu hezčí, prosím!"


MUDr. Gita Petrová /38/ - Daniela Šinkorová

Atraktivní rozvedená tmavovláska. Zodpovědná. Milovala primáře Mázla a svoji profesi. Čestmír se ale
ani po letech vztahu nerozvedl. Medicína Gitu nezklamala nikdy. Stará se o dceru Sylvu, mladší sestru Lucii a bývalého tchána.


Pavel Vácha /40/ - David Prachař
Hodný, ale nespolehlivý manžel Kamily. Má rád svoji dceru Lenku i nevlastního syna Martina. Má slabost pro auta a svoji kolegyni Danielu. Přivodí krizi manželství.MUDr. Aleš Čížek /62/ - Ladislav Potměšil

Gynekolog penzista, vypomáhá v ordinaci. Oblíbený u pacientek i kolegů. Vzbuzuje důvěru, má nadhled a šarm. Je vtipný. Mají ho rádi opravdu všichni a Vendulka mu věnuje zvláštní péči.
MUDr. Čestmír Mázl /45/ - Petr Rychlý
Primář gynekologického oddělení místní nemocnice. Ješitný, trochu kariérista. Nedostižný operatér. Má charisma a Gita mu proti své vůli podléhá.Roman Kříž /32/ - Tomáš Krejčíř
Muž s tajemstvím. Horolezec. Má za sebou výstupy i pády. Skrývá velké přání.
Martin Vácha /13/ - Oliver Cox
Kamilin syn. Nemá to snadné. Když začne Pavlovi říkat táto, tak se mu Pavel odstěhuje. Ale Martin má svoji mámu Kamilu a psa Příšeru. A ty chrání třeba pěstí.
Lenka Váchová /19/ - Barbora Petrová
Dcera Pavla z prvního manželství, má vztah se svým vysokoškolským profesorem. Pro lásku by šla světa kraj. Nakonec odletí na druhý konec světa za mámou.
Lucie Váchová /28/ - Ivana Jirešová
Nejmladší sestra Gity a Pavla, živelná pohroma. Je free a stále v pohybu. Žije stylem "Neřeš a žij!"
Sylva /16/ - Veronika Nová
Gitina dcera, vnímavá, chytrá, hodná. Studuje na osmiletém gymnáziu a nikdo netuší, jaké má problémy. Ale rodiče, i když jsou rozvedení, se o ni postarají.
Vendulka Holovská /38/ - Veronika Jeníková
Druhá sestra v ordinaci, žije sama s kocourem a samota ji poznamenala. Intrikuje, ale když najde smysl života, tak toho nechá a rozkvete.
Daniela /28/ - Dana Verzichová
Svůdná zaměstnankyně Pavlovy autodílny a jeho milenka. Rozbije Pavlovo manželství a způsobí Kamile mnoho smutku, sama je šťastná jen chvíli.
Evelýna /60/ - Dana Syslová
Michalova matka, nepraktická, zábavná, sympatická. Plná života. Ani po 35 letech si se synem ve společné domácnosti nejdou na nervy. Na milostné návštěvy mají jízdní řád.
Tereza /32/ - Vanda Hybnerová
Michalova mladší sestra, vědkyně. Praštěná po matce. Vědecké metody aplikuje i při snaze otěhotnět.
Honza /35/ - Pavel Tesař
Terezin muž, baví a živí ho počítače. Svoji ženu s láskou respektuje.
Cyril /60/ - Pavel Nový
Cirkusový klaun. Obdivuje Evelýnu a míchá jí koktejly Splašený slon.
JUDr. Evžen Petr /70/ - Otakar Brousek
Gitin bývalý tchán, právník v penzi. Syn ho ke Gitě nastěhoval původně na čtrnáct dní, ale protáhlo se to. Evžen je s Gitou, Sylvou a Lucií rád. Zvykat si na nové a nové ženy vlastního syna ho obtěžuje.
Helena Vlková /30/ - Miroslava Pleštilová
Michalova vdaná přítelkyně, kterou Michal miluje, operuje a hodně jí pomůže. Za všechno nakonec zaplatí.

jazykolamy

4. června 2007 v 20:50 | já |  Různé

jazykolamy

Pudl prdl pudr.

Kolouch, kohout s mouchou mnohou, s hloupou chloubou houpou nohou, plavou dlouhoustrouhou ouzkou, chroupou oukrop s pouhou houskou.

Sysli myslí, že v té pixli je syslí müsli.

Letěl jelen jetelem.

V Londýně u lorda Donalda dávali lahodné bledule, hladoví blondýni lepili okolo loudavě cedule.

Řehoř Řehořovič řeže řeřichu.

Strýc Šusta suší švestky.

Měla babka v kapse brabce, brabec babce v kapse píp. Zmáčkla babka brabce v kapse, brabec babce v kapse chcíp.

Vlky plky, drbu vrbu, vlk zmrzl, prst zvlhl, zhltl hrst zrn
Máma má málo máku.
Naše lomenice je mezi lomenicemi ta nejlomenicovatější lomenice.
DOUFÁM ŽE SE VÁM JAZYKOLAMY LÍBILI!!!

VTIPY sprosté některé

3. června 2007 v 18:55 | já

VTIPY!!

Močí dva černoši v parku. V tom přijde policajt a ptá se:
"Vy jste od televize?"
"Ne." Odpovídají černoši.
"Tak si sbalte ty kabely a vypadněte odtud!"
Studenti lékařské fakulty dostali téma, o kterém měli co nejobšírněji
napsat.
Téma znělo:
"Proč je pánské přirození na konci rozšířené?"
Studenti píšou jako diví a po písemce se sejdou a diskutují o
tom, co kdo napsal.
Dva studenti stojí opodál hloučku a šeptají si.
"Cos napsal vole?" Povídá ten jeden.
"No já napsal, že je rozšířený proto, aby lépe uspokojil ženu."
"A sakra, to mě nenapadlo. Já napsal proto, aby neklouzala ruka."
Děti ve škole mají říct větu s obsahem "mám dojem".
Maruška říká: "Stromy mají hodně květů, mám dojem, že bude hodně ovoce."
Kájíček: "Tatínek chodí pozdě z práce, mám dojem, že přinese hodně peněz."
Přihlásí se Jeníček a hlásí:
"Sledoval jsem klíčovou dírkou svou starší sestru a jejího učitele hry na
piáno. Ona byla nahá, on si sundaval kalhoty, mám dojem, se nám chtěli
vysrat do piána."
Ve škole se ptá paní učitelka dětí, kolik by dokázali unést melounů a jak.
Přihlásí se Maruška a povídá:
"Já bych unesla dva melouny. Jeden bych si dala pod levou ruku a druhý pod
pravou."
"Výborně Maruško." Pochválí ji. "A kdo by unesl víc melounů?"
Přihlásí se Karlíček a povídá:
"Já bych unesl tři. Jeden bych si dal pod levou ruku, druhý pod pravou a
třetí bych si napíchl na ptáka."
"No fuj." Zhrozí se paní učitelka.
V tom se přihlásí Jeníček:
"Já bych jich unesl pět. Jeden pod levou ruku, druhý pod pravou ruku a na
ptáka bych si napíchl Karla."
Profesor vykládá studentům medicíny o rozmnožovaní:
"Takový býk zvládne tento akt i třicetkrát za den."
Přihlásí se studentka z přední lavice a ptá se:
"Prosím Vás, pane profesore, může to ještě jednou zopakovat, aby to slyšeli
i studenti v zadní lavici?"
Profesor zvýší hlas a opakuje to ještě jednou. Najednou se přihlásí student
ze zadní lavice a ptá se:
"Pane profesore a to toho býka připouští stále k jedné samici?"
"Samozřejmě, že ne." Odpoví profesor.
"A mohl byste to ještě jednou zopakovat, aby to slyšeli studentky v první
lavici?"
Paní učitelka zkouší u tabule Jeníčka. Má vyjmenovat Shakespearova díla.
Jeníček se ptá učitelky, jestli k tomu může použít pravítko.
"Samozřejmě, když ti to pomůže." Říká paní učitelka.
A tak Jeníček spustí:
"5 cm - Romeo a Julie, 10 cm - Mnoho povyku pro nic, 15 cm - Jak se vám
líbí, 20 cm - Sen noci svatojánské, 25 cm - Zkrocení zlé ženy."
"Pepíčku, proč si dal nejslavnějšímu dílu pouhých 5 cm?"
"Mezi námi, paní učitelko, proč si myslíte, že se Julie otrávila?"
"A nemáš na pravítku ještě 30 cm?"
"Mám, ale to už je jen od Nerudy Kam s ním."
Přijde paní učitelka do třídy a povídá dětem:
"Nemluvte sprostě. Pro mužské přirození je spousta jiných výrazů.
Věděl by je někdo?"
Přihlásí se Maruška a povídá:
"Penis a pyj."
"Výborně a ví někdo ještě nějaké?"
Přihlásí se Jeníček a povídá:
"Lemrouch."
"Lemrouch? Kde jsi to Jeníčku slyšel?"
"Četl jsem to v pověsti o Oldřichovi a Boženě."
"Cituji:"
"Přijel Oldřich na koni, seskočil z koně i přiběhla k němu Božena a
políbila mu lem roucha."

A TEĎ SE SMĚJETE??


Vtipy různé

3. června 2007 v 18:45 | já

Zase vtipy!!

Řidička na silnici čeká na spásu, pojízdnou autoopravnu. Konečně přijede zkušený automechanik a hrabe se dlouho a marně v motoru. Pak nadhodí: "Sakra, není to olejem?" Řidička odvětí: "Vyloučeno, ten já tam nikdy nedávám."
Máte moc pěkné děti, pane Horáčku. Všechny jsou Vaše?" "Ano, všechny čtyři a páté je na cestě." "A kdy ho čekáte?" "Asi tak za půl hodiny, poslal jsem ho pro pivo."
Pepíček přijde pozdě do školy a už ve dveřích se vymlouvá: "Prosím, přede mnou šla jedna paní a ta ztratila padesát korun." Paní učitelka ho chce pochválit: "To jsi hodný, že jsi jí pomohl, že ano?" "Ne, já na nich stál."
"Odkdy si myslíte, že jste princ?" táže se psychyatr. "Od té doby, co nejsem žába."
Jaký je rozdíl mezi tchýní a nemluvnětem? Žádný... stačí pochovat a je klid!
Na hodině matematiky diktuje paní učitelka příklad: "Na stromě sedí tři ptáčci, máte pušku, jednoho toho ptáčka zastřelíte, kolikpak jich zůstane?" "Tak třeba ty, Pepíčku!" "Prosím, žádný!" "Jak to, Pepíčku? Proč žádný, Pepíčku, vysvětli mi to?" "Nooó, jednoho zastřelím a ostatní uletěj!" "Pepíčku, tady jsme na hodině matematiky, měl bys říct, že jednoho zastřelíš a dva zůstanou, ale líbí se mi tvůj způsob myšlení." "A paní učitelko, můžu vám dát teď příklad já?" "Jistě, Pepíčku" "Jdou tři ženy, každá má v ruce zmrzlinu, jedna ji kouše, druhá ji líže a ta třetí ji jí s malou lžičkou, která z nich je vdaná?" Učitelka přemýšlí a pak zkusí: "Ta co ji líže?" "Ne, ta co má prstýnek, ale líbí se mi váš způsob myšlení..."
Jde prase lesem a je strašně naštvaný, liška se zajímá: "Co se ti stalo prasátko?" Prase na to: "Dej mi pokoj!" Potká ho zajíc a taky se ptá: "Co se ti stalo prasátko?" Prase: "Drž hubu, už mě taky štveš." Pak ho potká lesni víla a říká: "Obyčejně plním tři přání, ale ty jsi dnes bylo na všechny zlé, tak ti splním pouze dvě." Prase říká: "Chci plné koryto pomejí." Víla udělá čáry-máry a je to. "A jaké je tvé druhé přání?" Prase: "A teď si to sežer ty průhledná náno."
Zvířátka si postaví záchod aby bylo v lese čisto. Pověří lišku, ať kontroluje že budou všichni záchod používat. Jednou liška uvidí medvěda přičupnutého za bukem. Udeří na něj: "Medvěde co tu děláš?" Medvěd rychle zakryje svůj výkal prackami a povídá lišce: "Chytám motýly." Liška: "Ukaž." Medvěd tedy zvedne ruce a podívá se nahoru se slovy: "Hele už uletěl." Pak sklopí zrak a dodá: "A podívej jak tady nasral."
Motorista volá celý rozrušený na policii: "Haló, srazil jsem dvě slepice. Poraďte mi co mám teď dělat?" "No, když se nestalo nic horšího, tak je položte ke krajnici ať je další auta nerozjezdí." "Ano rozumím, ale co mám udělat s jejich motorkou?!"
Blondýnka jede v autě a narazí do stromu. Vystoupí a začne strom objímat a hladit: "Stromečku, promiň, je mi to moc líto.. ale já jsem troubila!"
"Paní, proč to vloupání hlásíte až teď?" diví se policista, který právě dorazil na místo činu. "Sama tvrdíte, že zloději v bytě všechno zpřevraceli. Vám to nepřišlo divné?" "Zprvu ne," hájí se paní, "já jen myslela, že muž hledal čistou košili."
Zajmou indiáni Čecha, Němce a Rusa. Každému dají podmínku, že když jim přinesou jejich nejoblíbenější ovoce, nesnědí je. Němec si přinese jablka, indiáni mu je začnou cpát do zadku. Němec hrozně řve... Čech si přinese pomeranče. Indiáni mu je začnou cpát do zadku a Čech se hrozně chechtá. "Copak tebe to nebolet?" ptají se indiáni. "Ale jo, bolí jak sviňa, ale Rus si nese melouna." :)

DOUFÁM ŽE SE SMĚJETE!!